Rattan Mobilya Fiyatları

 

Rattan mobilya takımları ebat ve renk seçeneklerine göre birçok model seçeneğine sahiptir. Modellere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyat vermemiz gerekir ise; geniş bir bahçede kullanılacak, doğal malzeme kullanılan 6 kişilik, koltuk tipi geniş sandalyeleri ve pufları olan, camlı masalı bir takım modeli 2000 TL ile 4000TL fiyat aralığındadır. Camlı masa, kollu ve minderli sandalyeleri olan, 6 kişilik bir takım fiyatı ise 1200 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir. Daha küçük bir alanda kullanacağınız, sandalye tipi, 6 kişilik, plastik malzeme,camsız masalı bir takım 500 TL ile 1000 TL arasında bir fiyattadır. Anlaşıldığı gibi rattan mobilya fiyatları kullanım alanınıza ve seçeceğiniz modellere göre değişiklik göstermektedir.

 

Rattan Mobilya Modelleri

 

Rattan mobilya modelleri, büyük koltuklu, puflu, camlı veya camsız masalı, sehpalı, kollu ve kolsuz sandalyeleri olan, 2 kişilik, 4 kişilik, 6 ve daha çok kişilik olmasına göre ayrıldığı gibi ayrıca ana malzemesi doğal ağaç ve plastik olarak da ayrılır. Oturma grubu şeklinde 2 tane tekli minderli koltuk ve 1 tane 2 kişilik minderli koltuk, ortada sehpası olan alçak mobilya takımları genelde bahçe kullanımları için tercih edilmektedir. Minderli ve kollu sandalyeleri olan, ortada masası ve masanın camlı veya camsız olmasına göre değişebilen modelleri de mevcuttur. Ayrıca plastik malzemeden yapılmış olan balkon, mutfak, bahçe ve teras gibi her türlü ortam için uygun olan günlük kullanıma uygun boyut ve modellerde bulunmaktadır.

 

 

Rattan Mobilya Nerede Kullanılır?

 

Rattan mobilya nerede kullanılır denildiğinde iç ve dış her tür mekanda rahatlıkla kullanılabildiği söylenebilir.Rattan mobilyalar, sıcak ve soğuğa dayanıklı olma özelliği ile balkon, teras ve bahçeler için en uygun mobilya türüdür. Evinizin ya da yazlığınızın bahçesinde ya da mutfağında rahatlıkla yaz kış kullanabileceğiniz gibi, küçük balkonlarınızda da kullanıma uygundur. Pansiyon, otel, butik otel, kafe gibi birçok insanın bir arada bulunduğu yerlerde de geniş modelleri kullanıma uygundur. Dayanıklı olması nedeniyle uzun süre bu alanlarda kullanılabilir. Kullanım alanına uygun renk ve model seçenekleri ile koltuk tipi geniş veya daha küçük ebatlarda sandalye tipi takımlar mevcuttur. ‘Rattan mobilya nerede kullanılır?’ diye düşünmenize gerek kalmadan her alanda rahatlıkla kullanabilirisiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*